Loading...

Reply to topic Go to page  |  Previous  |  1 ... 33, 34, 35, 36, 37

Pitanja/Predlozi/Kritike

Author Message
Registrovani Član

Registrovan: Aug 18, 2017
Broj postova: 20
Država:
Pohvalio: 15 x
Pohvaljen: 4 x
Online: 1d 7h 54m 40s
Post Re: Pitanja/Predlozi/Kritike   02 Sep 2017, 00:34
Pitanje, da li je banka na serveru restartovana posto je zatvoren "racun"
Sinoc je bilo sve uredu, sad kad sam usao moj bank acc je zatvoren i bez ammo packova

Administrator

Registrovan: Oct 17, 2014
Broj postova: 12861
Država:
Pohvalio: 1241 x
Pohvaljen: 4597 x
Online: 33d 7h 51m 47s
Medalje: 2
Post Re: Pitanja/Predlozi/Kritike   02 Sep 2017, 00:58
Restartuje se svakog 1-og u mesecu,imas ide bas text o tome na serveru,rank (top15) banka i toptime se resetuju svakog prvog u mesecu ;)

Registrovani Član

Registrovan: Sep 21, 2017
Broj postova: 1
Pohvalio: 0 x
Pohvaljen: 0 x
Online: 58m 41s
Post Re: Pitanja/Predlozi/Kritike   22 Sep 2017, 23:48
Modele Admina [Admin Skin] - bolje bi bilo da umesto onog klovna stavite neki drugi admin skin,tipa agent smith posto on jelte je bas napravljen za to :D,ne izgleda lepo da admin ima skin klovna,a agent smith je bas skin za admina,pa predlazem da zamenite ta dva ako hocete :D

Administrator

Država:
Post Re: Pitanja/Predlozi/Kritike   23 Sep 2017, 02:24
Bio je davno nekad agent smith,nekako mi je on previse klise,klovna nema niko i bas zbog toga ga i vole ljudi.. :D
Mozda u buducnosti ubacimo nesto drugo kad svima dosadi ovaj. xD

Registrovani Član

Registrovan: Oct 29, 2017
Online: 6m
Post Re: Pitanja/Predlozi/Kritike   30 Oct 2017, 09:27
Mozete postaviti pitanja u vezi servera i dobicete odgovor i najkracem mogucem roku.
Takodje mozete predloziti nesto,ako misliti da ce to pomoci serveru.
Mozete mi skinuti vipa BkZw mi nick na srw molim vas nemogu uci sarah mi napisala sve sta da kucam ja to copy i opet nece daj samo mi skinite vipa molim vas.Pokusali smo na sve nacine molim vas.HVALA!!!

Administrator

Država:
Post Re: Pitanja/Predlozi/Kritike   31 Oct 2017, 12:27
BkZw wrote:Mozete postaviti pitanja u vezi servera i dobicete odgovor i najkracem mogucem roku.
Takodje mozete predloziti nesto,ako misliti da ce to pomoci serveru.
Mozete mi skinuti vipa BkZw mi nick na srw molim vas nemogu uci sarah mi napisala sve sta da kucam ja to copy i opet nece daj samo mi skinite vipa molim vas.Pokusali smo na sve nacine molim vas.HVALA!!!

Jel si pokusao da brises config u cstrike folderu pa da kucas opet,pisao sam ti na fb za to,jel imas mozda da na nekom drugom serveru kucas password isto ili ne?
Ako brises config u cstrike folderu pa posle kucas sifru veruj mi da ce 100% raditi,reci mi samo ali u privatnoj poruci,koji ti je password,da vidim da ne kucas slucajno pogresno.

Registrovani Član

Registrovan: Oct 4, 2017
Broj postova: 60
Država:
Pohvalio: 7 x
Pohvaljen: 2 x
Online: 1d 23h 54m 34s
Post Re: Pitanja/Predlozi/Kritike   21 Dec 2017, 18:16
Predlog:
-Moze se vrati stari "Golden MP5"
-Gitara da bude samo za vip
-Minigun da ne bude samo za vip

Administrator

Država:
Post Re: Pitanja/Predlozi/Kritike   25 Dec 2017, 11:33
MP5 ili ti hekler mozda ce se vratiti ali ne sad,imamo neke druge puske na umu koje cemo ubaciti ovih dana i za obicne igrace i za vipove... ;)
Gitara ce ostati za normalne jer za vipa dodajemo 2-3 nove puske pa ce biti previse i da gitaru stavimo tamo a i ljudi najcesce kupuju gitaru pa smo hteli nju da ostavimo za obicne igrace.
Minigun se najverovatnije izbacuje jer cemo imati druge i bolje puske sto za vipa sto za obicne igrace.

Registrovani Član

Registrovan: Dec 9, 2017
Online: 1h 30m 41s
Post Re: Pitanja/Predlozi/Kritike   02 Jan 2018, 22:33
Ubacujte neke nove puske sto pre, smorise ove...

Administrator

Država:
Post Re: Pitanja/Predlozi/Kritike   02 Jan 2018, 23:38
Trebalo je da bude pre Nove ali eto obaveze,sad takodje Nova retko kad je ko kuci ali bice uskoro,kad uhvatim vreme... ;)

DeathRun Help Head Admin

Registrovan: Dec 11, 2017
Broj postova: 1970
Država:
Pohvalio: 60 x
Pohvaljen: 363 x
Online: 64d 2h 12m 31s
Medalje: 1
Post Re: Pitanja/Predlozi/Kritike   24 Jan 2018, 06:47
Predlazem da se ubaci bomba koja zombije pretvara u ljude.

Administrator

Država:
Post Re: Pitanja/Predlozi/Kritike   24 Jan 2018, 13:11
Nije los predlog,predlagano je to u proslosti,trenutno radim neke puske,par njih pa posle toga cu morati nekako da ojacam zombie malo da izbalansiram gameplay i mozda i ovo pogledam tad. ;)
Mada,morace da se ovo ogranici na tipa 1 bombu za ceo tim po rundi,znaci samo 1 da je kupi po rundi,ako je ima previse bice cirkus. :D

DeathRun Help Head Admin

Registrovan: Dec 11, 2017
Broj postova: 1970
Država:
Pohvalio: 60 x
Pohvaljen: 363 x
Online: 64d 2h 12m 31s
Medalje: 1
Post Re: Pitanja/Predlozi/Kritike   25 Jan 2018, 04:48
Izbalansiraj taj gameplay bar malo, da i mi obicni imamo neke sanse. :D Sto se tice mog predloga, da, definitivno 1 bomba za celi tip po rundi. :)

ZM Army Admin

Registrovan: Jun 21, 2018
Broj postova: 12
Pohvalio: 4 x
Pohvaljen: 11 x
Online: 13h 54m 34s
Post Re: Pitanja/Predlozi/Kritike   22 Jun 2018, 22:27
Ja predlazem da se malo vise posveti vipovima jer vecu privilegiju imaju obicni igraci nego vip igraci koji placaju 2.40 eura ....drugo je to sto svi imaju JP i golden ak i plasmu i sve ostralo a vip ima samo 4 guna i kao vise dmga i hpa....mislim stvarno je malo cudno da svi imaju jp i navedene stvari? pa eto malo razmislite da povecate privilegiju vipa koju placamo puno >D hvala ;) i ako moze da barem vip ima neki dobar skin a ne jacu verziju counter terorista npr kao u admina

Administrator

Država:
Post Re: Pitanja/Predlozi/Kritike   23 Jun 2018, 12:59
Ima Vip mnogo vise od svega toga,kucaj /vip pa ces videti na serveru sta sve ima ;)

Registrovani Član

Registrovan: Aug 4, 2018
Online: 31m 52s
Post Re: Pitanja/Predlozi/Kritike   04 Aug 2018, 03:43
English version below
---------------------------------------------
Pozdrav. Ovde Day-BoT^^, igrac koji je ovih proslih 7 dana verovatno isao na zivce vecine admina. Prvo bih se zelio izviniti svima kojima sam to uradio, ali radio sam to da bih mogao napisati ovu iskrenu kritiku na server iz opstog smisla, kao i na rad individualnih admina.

Ovaj komentar ce biti 100% iskren, moj jedini pozitivan doprinos serveru radi pokusaja poboljsanja, nadam se da cete procitati do kraja i da ce ovaj komentar imati pozitivan utisak na buducnost promena na serveru.

1) Opste kritike servera

i) Pravila su iz drevnih vremena. Napravljena su verovatno pre 3-4 godina. Neki od problematicnih jesu:
- slay za bacanje infekcionih bomba na jednog igraca
Slay je dobro resenje za ovaj problem, ali samo dok se radi o upozorenju igraca na pravilo. Kad se radi o nekome ko vec zna pravilo ( i krsi ga vise puta ), najmanja kazna bi trebala biti kick, mozda i ban na 5 minuta. Slay apsolutno nista ne radi, igrac koji je bacio infekcionu bombu se respawnuje u toku od jedne sekunde, jedino sto gubi je HP koji je dobio za infekcije - i ne bas puno.
- poslednji human ne sme da leti
Ovo pravilo je totalno nepotrebno. Dosta je pravilo da human ne sme da leti stalno. Trenutno na serveru imamo pmodmenu. Ako poslednjeg humana juri bilo gde od 8 do 30 zombija sa poboljsanom gravitacijom/brzinom i ne mogu da ga uhvate jer ponekad leti, ni ne zasluzuju da ga ubiju. Trenutno situacija poslednjeg humana je ovakva : Sakrijes se negde, jer ne mozes na otvorenom protiv 20+ zombija. Dodji ti VIP sa spendorom, udje do polovine steka, koristi jedan zombie madness, i ubije te. Ako ima dosta HP-a, ni zombie madness mu ne treba.
ii) Davaju se admini kao deo nagradnih igra i za boostovanje
O ovome samo toliko, da davanje admina za boostovanje i kao deo nagradnih igra negativno utice na kvalitet admin tima. Dok admina nikad nije dovoljno, bolje je uzeti 10 admina preko aplikacija na forumu nego dati admin jednoj osobi preko boostovanja ili nagradnih igra. Razlog je sto ako skines admina nekome ko je isti dobio preko aplikacija (naravno dobrim razlogom), on zapravo nema prava da se ljuti. Znao je posledice svojih postupaka i te posledice su i usledile. Sa druge strane ako skines admina nekome ko je isti dobio preko boostovanja ( recimo, nakon nedelju dana ), taj igrac ce verovatno prestati da igra na serveru. Iako je prekrsio pravilo i uradio nesto sto nije trebalo, on je zapravo samo iz zabave boostovao i dobio admina. Kao nagradna igra / za boostovanje trebalo bi odati samo ammo packove, VIP-a, 2 VIP zombi klase, i amx_say. Nema potrebe davati admina svakome ko ima 400 dinara na telefonu, dovoljno je dati im vise sredstva za igru.

2) Kritike i pohvale na rad individualnih admina

Posto nisam bas i dugo igrao na serveru - 7 dana, mada svaki dan po 2 sata dnevno -, necu moci o svakom adminu reci misljenje, pa cu samo istaci nekoliko njih.

Darkmen - Darkmena moram pohvaliti iz vise razloga. Prvi jeste sto se treba vise nego truditi da ga bilo ko iznervira. Nakon sto sam prvi put usao na server sreo sam se s njim kao prvim adminom. Ne verujem da se seca, ali sam se bas trudio da ga iznerviram, i najveca kazna koju sam dobio jeste bila gag na 2 minuta, koji je bio i vise nego zasluzen. Drugi razlog je sto ima profesionalni stav, i ne dopusta da proslost jednog igraca utice na njegov rad kao rad admina - rad mu je objektivan. Nakon sto ga nervira i cima igrac, ako ga taj isti igrac pita jedno pitanje, on ce odgovoriti kao da se nista nije desilo.

SaRaH - Od admina sa kojima sam se sreo dobija najvise pohvale. Radi posao Admin Lidera idealno - saslusa sve strane, drzi situacije pod kontrolom, i nikad ne prelazi liniju kad se neko zali na rad admina. Od 5 servera na kojima sam bio admin pre 5-6 godina, mislim da se niko nije tako ophodio ovako perfektno radu koji je namenjen njemu, ukljucujuci i mene.

T-T - Nazalost moram imati i negativne kritike, ne mogu svakoga hvaliti. Jedini admin cije ponasanje po mom misljenju nije bilo profesionalno bio je HHA T-T. Moje zalbe na njegovo ponasanje - i igru, jesu :

- Ne odgovara na pitanja, iako sam isto pitanje pitao najmanje 10 puta, dosta puta da i serveru postanem dosadan, na koje je odgovorio gagovanjem, sto je dobra reakcija. U kritici dobija pohvalu, interesantno.

- Prekrsio je vise pravila igre, neki od kojih su :
i) U dve runde je dva puta letio kao poslednji human, u jednoj je nakon 5-10 sekundi neko kupio antidote, u drugoj uopste niko nije, i ipak je koristio jetpack ( mada u steku, ja sam za to vise puta dobio slay bas od njega )
ii) Letio je preko cele runde ( nije bio poslednji human, ali je letenje cele runde isto zabranjeno ), i spamovao freeze bombe dok je koristio taj zeleni laser koji moze da damaguje i preko freeze bombi. Dva pravila u jednom.
Kad sam bacio infekcionu bombu na njega i samo njega, kad je letio kao poslednji human, dobio sam kick.

- Kad sam se zalio na serveru na njegov rad, uzeo je veoma neprofisionalan stav i ismejao me, rekao mi "bravo" i pokazao ko su HHA. Ja se izvinjavam, ali mislim da se kritika/zalba moze dati na rad bilo kojeg admina, pa tako i HHA, pa i ako bi HA bio, u nadi da ce posle upozorenja promeniti ponasanje.

- Pohvala na njegov engleski jezik, verujem da medju onima koji pricaju srpski i engleski najbolji prica engleski.

Hvala sto ste procitali do kraja, i stvarno vam zelim puno srece i istrajnosti sa serverom, pozdrav, Day-BoT^^.

////////////////////////////////////////////////////////////////////// English version

Hello. Day-BoT^^ here, the player that has probably annoyed most of the servers' admins ( and possible players ) this past week. First and foremost I would like to apologize to all whom I've offended or annoyed in any way or form, however it was with the intention of making a critique of the overall server, as well as the individual admins here.

This comment will be 100% sincere (perhaps a bit long), and will be my sole positive contribution that I've given this server after multiple years of absence. I hope you all read until the end and that this comment will trigger positive changes regarding the server.

1) Server critiques

i) The rules are from ancient times. Literally. They were probably founded about 3-4 years ago, maybe more. Some of the more problematic are:

- slaying for throwing infection bombs on one person
Slaying as punishment for throwing inf. bombs on one person is only okay as a warning. If the person is repeating the same thing over and over, the punishment needs to be harsher. I mean currently there's instant respawn on the server, and if someone throws an infection bomb - that means he's a zombie, and after a slay he immediately respawns, losing at most the health he gained from infecting people. Not too much at all.

- last human can't fly
This rule is totally unnecesarry. The rule about humans not being allowed to fly all round long is more than enough. Currently on the server we have the pmodmenu. If the zombies can't catch the last human when about 8-30 of them are chasing him - along with enhanced speed or gravity -, they don't deserve to catch him. Obviously the last human can't fly all that long, but he should be allowed to use his jetpack for short flights or to navigate faster through his shelter. The story of last human goes as follows right now : You become the last human. Either someone buys an antidote - in which case you're saved -, or they don't and you have to go into a shelter. When you go into a shelter - to not get slain -, a VIP comes along with the Spendor special zombie and comes in to your shelter and kills you. All there is to it. You can't do literally anything. You have to spend a lot of ammo to be even able to shoot him - to which he will buy some more HP and still kill you. And lets also face it, not everyone is rich enough to throw away 60 ammo ( The laser is 60 if I recall correctly? ) just because they became last human.
ii) Admins being given away as a reward for boosting or staying online
Most HA/HHA are Serbian, so I won't bother too much with this. The point is I don't think admin should be given away to everyone that wants to get it - whether he has 400 RSD on his phone/paypal shouldn't determine whether an admin should be given to the person, at most amx_say, VIP, or the VIP zombie classes.

2) Critique on admins and their work

Darkmen - Darkmen deserves a big praise for his work overall. First off, he's not easy to piss off. He has nerves of steel. I tried really hard to get on his nerves, but he held through it all without showing even the slightest of emotion - the most I got as punishment was a well-deserved 2-minute gag. His approach to his adminship is also very professional and isn't influenced even slightly by his current state of emotions, nor the past of any given player. His decisions are always objective, unbiased, as a Head Admins' should ideally be.

SaRaH - Amongst the admins which I met in my short stay of one week, he/she (I'm not sure, doesn't matter really) deserves the most praise. He's/she's doing the job of Admin Leader perfectly - listens to all the sides of the story, keeps situations at bay and doesn't let things escalate to the level they would without him/her being there, and doesn't ever cross the line of accusing other admins of something unless she was directly present. These are all qualities of an admin everyone should aspire to be. In my time of being admin on 5 servers ( including this one ), I have never ever met anyone so ideal and cut out for the work of Admin Leader. If you're reading this, good job and keep it up.

T-T - Unfortunately I saved the bad news for last. The only admin whose behaviour was, in my humble opinion not in line with the regulations, was HHA T-T. My exact complaints are as follows :
- Doesn't answer questions, even when asked over 10 times, which was enough to annoy the server in a disgusting way for which I got a deserved mute of 2 minutes. No complaints on the mute, it was indeed deserved.

- He broke multiple rules :
i) In back-to-back rounds he flew with jetpack as the last human. In one of the rounds, an antidote was purchased after about 5-10 seconds of him being the last human, however in the other one he was last human until the end and he flew until the end. He used his jetpack inside his shelter, however I've more than once gotten slayed by exactly him for using my jetpack even inside a shelter as last human.
ii) He flew during the whole round. He wasn't the last human, however I do believe flying during the whole round is also forbidden. He was flying around spamming freeze bombs - which is also forbidden -, and shooting us with the green lazer thing that can shoot frozen zombies. Two rules one round, new hit video maybe?
When I threw an infection bomb on him ( only him, only on 1 player ) when he was flying as last human when the antidote wasn't bought, he kicked me. While I agree that slaying is poor punishment for inf. bombing 1 person, if he doesn't lead by example and upholds the rule with his play, I don't see why he would uphold the rules on other players.

- When I was complaining on him to SaRaH ( and the rest of the server generally ), he took a rather unprofessional attitude and laughed at me, said "good job", and showed me the message of who the HHA are. Well I'm sorry, but I do believe that any and every admin should be upholding the rules, and acting as a proper admin, whether you're a tryout-admin, full-time admin, HA, Admin Leader, or HHA, and that is why I've written this here. The one I'm hoping to change is T-T, and make him realise that arrogance will lead to no good.

- What I do, however, have to compliment about him is his english knowledge. Out of the admins that know both serbian and english, he seemed like the one that knew english the best.

Thank you for reading until the end, and I sincerely hope for the well-being of the server and you all. I wish you the best of luck and may you be blessed. Peace out, glhf by Day-BoT^^.

ZM Army Head Admin

Registrovan: Dec 28, 2014
Broj postova: 2445
Država:
Pohvalio: 1120 x
Pohvaljen: 1044 x
Online: 47d 11h 32m 31s
Post Re: Pitanja/Predlozi/Kritike   05 Aug 2018, 00:26
Slusaj ti si procito pravilo znas da ne treba to radit i ti sad ocekujes dajes sebi zapravo da ga prekrsis i da jos dobijes opomenu na to vise puta a znas da to ne treba izostavljas mnogo stvari samo cu to reci dalje ne treba.
i jos se ti ismijavas nasim pravilimi nas server nasa pravila tvoje da postujes a ne da se bunis ako neces da ih postujes izadjes ili budes kaznjen.
Dalje necu da komentarisem nema potrebe a nemas ni ti dalje da pricas.
a ovo sto ti kazes sad da si ti namerno iso mene da iznerviras kao prvo kako ti mene iznerviras kad opsujes ili slicno a ja te gagujem ne mozes me iznervirat jer imam suci ma se odbranim imam gag,slay,kick pa na kraju i ban ja to korisitm ka treba a ne da se nerviram.Ovo kako ti kazes ovde ispade ko da si inspektor neki meni tako lici ne kazem da je to lose.

Prijatan dan/vece.

Reply to topic
Go to page  |  Previous  |  1 ... 33, 34, 35, 36, 37
Jump to:  

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Quick Reply