Loading...

Reply to topic Go to page  |  Previous  |  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

[PUBLIC] Zalbe na rad Admina

Author Message
VIP

Registrovan: Nov 27, 2010
Broj postova: 3256
Država:
Pohvalio: 1001 x
Pohvaljen: 1163 x
Online: 74d 16h 39m 33s
Medalje: 2
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   27 Feb 2018, 20:14
[27.02 - 18:39] CrazyFrogSerbia(team): @ADMIRE
[27.02 - 18:39] CrazyFrogSerbia(team): @BALANS POD HITNO
[27.02 - 18:39] anarhija(all): #frog ajde smanji slova i ne pisi ako nemas sta da prijavis
[27.02 - 18:39] CrazyFrogSerbia(team): @u suprotnom?
[27.02 - 18:40] PIJE MI SE SURUTKA(all): #frog u suprotnom ce biti sakncionisano tvoje ponasanje
[27.02 - 18:41] CrazyFrogSerbia(team): @a ko si ti ?
[27.02 - 18:41] PIJE MI SE SURUTKA(all): #crazyfrog poslednju poruku ti je napisao surutka
[27.02 - 18:42] PIJE MI SE SURUTKA(all): #crazyfrog ponasas se kao da smo ti mi neprijatelji ili tako nesto
[27.02 - 18:42] CrazyFrogSerbia(team): @slobodno se javi
[27.02 - 18:42] PIJE MI SE SURUTKA(all): #crazyfrog a niko te ne dira
[27.02 - 18:42] CrazyFrogSerbia(team): @pa napisi ko si i ostavljam admin cet
[27.02 - 18:44] CrazyFrogSerbia(team): @anarhija jesi preko noci postao toliko pametan?
[27.02 - 18:44] CrazyFrogSerbia(team): @ukucaj amx_spectate i ne budi prost
[27.02 - 18:44] anarhija(all): #frog ja rodjen pametan a tebi nema vise upozorenja kickom
[27.02 - 18:44] anarhija(all): #frog ne spamuj admin chet
[27.02 - 18:44] CrazyFrogSerbia(team): @odjebi

Ne želim da komentarišem, ban je sasvim opravdan a pošto mene smaraš ovde sa tvojim postovima ban ti je produžen na 1000min.
Svaki sledeći post na ovu temu će biti obrisan a autor kažnjen, hvala!

Registrovani Član

Registrovan: Mar 24, 2018
Broj postova: 1
Pohvalio: 0 x
Pohvaljen: 0 x
Online: 3m 39s
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   24 Mar 2018, 13:34
dobio sam kick od gospodina Vladimir Putin jer sam isao da zaprsku napravim za spanac sto sam kuvao zamisli ti ponasanje divljacko bio sam u bazi pa sta da radim ne mogu se stvoriti na midu gde bi ti voleo

Clarion Veteran

Registrovan: May 23, 2015
Broj postova: 5514
Država:
Pohvalio: 436 x
Pohvaljen: 676 x
Online: 44d 35m 23s
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   24 Mar 2018, 13:44
Bio si AFK verovatno pa si zato dobio kik, ubuduce ako si AFK javi adminu da ne bi dobio kik.

Registrovani Član

Registrovan: Feb 2, 2018
Broj postova: 47
Pohvaljen: 8 x
Online: 6h 4m 9s
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   03 Apr 2018, 02:21
Admin lagano me je banovao bez razloga. Pre par dana me je stalno kikovao sa servera takodje bez razloga. Kakvu on budalu glumi?

Biohazard Head Admin

Registrovan: Jul 25, 2013
Broj postova: 16552
Država:
Pohvalio: 4149 x
Pohvaljen: 2897 x
Online: 183d 14h 27m 52s
Medalje: 4
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   03 Apr 2018, 02:25
Alexey Shved wrote:Admin lagano me je banovao bez razloga. Pre par dana me je stalno kikovao sa servera takodje bez razloga. Kakvu on budalu glumi?

Bio sam na timspiku sa vama i objasnio sam vam,vredjao si ga dobio si ban na 10 minuta.
Procice i igraj ali ponasaj se,laganom ce se skrenuti paznja.

Registrovani Član

Registrovan: May 10, 2018
Broj postova: 2
Online: 1h 22m 17s
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   10 May 2018, 15:40
(Terrorist) azzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz : [Cenzura] TE SMOKE KAD NE IDES TAMO

(Terrorist) Divna DNK : sto bacas taj smoke [Cenzura] te on

Nakon toga ja dobijem kick dok sam jos ziv, a Divni nista. Mislim, nemam pojma ni ko je Divna, verovatno je i on popizdeo ali neka bar budu isti arsini.
Onda ulazim,i napisem na adminsay bravo, bas zbog toga sto sam dobio kick a ne gag, i + jer divna nije kikovana za istu stvar, i admin me banuje na 10minuta zbog ''bravo'' ej.

Igrac azzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz adminima: bravo

Admin te je banovao na 5 minuta, razlog: Za tvoj recnik bravo.
Za unban poseti www.clarion-gaming.com
Admin: <ime sakriveno> ---- Vreme: [10.05 - 15:02] ---- IP: 212.200.65.39X
Ime admina je sakriveno zbog odredjenih podesavanja na serveru.
Divna DNK (RADIO): Fire in the hole!
Milos (RADIO): Need backup.
Nik: azzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ----- ID: STEAM_0:0:1967180471 ---- mID: [nema mID]
Razlog: Za tvoj recnik bravo ---- Trajanje bana: 5 minuta

Inace, inferno, isfrustriran sam bio jer se svi terori stekaju na sponu, kao da igramo mansion ili italy,
kupio sam awp i lik ladno dolazi i baca smoke na midu i vraca se nazad ka bazi i sta da kazem drugo...

Ne znam zasto za ovo ide kick, valjda treba gag, a za ban nemam komentara.
Kanter sam igrao 10 godina, pre 10 godina, i ja sam bio admin na raznoraznim serverima, ali sam mnogo mator da bi me sad neko ovde zajebavao.
Nikad nikoga ne psujem, ne vredjam, instalirao sam kanter pre 10ak dana da se zezam malo, tako da admine koji god da si, ne trosi pare bezveze na smoke ako ti ne koristi.

Banned

Registrovan: Feb 21, 2014
Broj postova: 2689
Država:
Pohvalio: 318 x
Pohvaljen: 545 x
Online: 60d 10h 5m 6s
Medalje: 1
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   10 May 2018, 15:57
Ima jedan admin sto banuje na 300min tako bezobrazne, budi srecan sto taj admin nije bio tu :]

Administrator

Registrovan: Jan 25, 2018
Broj postova: 4956
Država:
Pohvalio: 467 x
Online: 221d 23h 57m 5s
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   10 May 2018, 16:12
azzzzzzzzzzzzzzzzzzz wrote:Inace, inferno, isfrustriran sam bio jer se svi terori stekaju na sponu

Prvo,vidis kako si ti isfrustriran tako je i admin mozda bio.
Drugo,nemas ti nista da pises na admin chat osim ako nesto nemas da prijavis.
Trece,nisi dobio ban na 10 nego na 5 minuta.
Cetvrto,nisi valjda dosao tako mator ovde da places zbog tog bana?
Peto,ima nas starijih od tebe pa necemo da trpimo da nas neko "zajebava".

Dobio si ban na 5 min to je proslo davno.idi igraj i ponasaj se u skladu sa svojim godinama. :)

Image

Registrovani Član

Registrovan: May 10, 2018
Online: 1h 22m 17s
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   10 May 2018, 16:59
U al ste mi rekli, svaka vam cast, bas ste mi ga uvalili ;)

Vidim kako se ponasate i sa drugim primedbama, uvek je admin u pravu.
Zato je polovina servera sa dobrim igracima a druga polovina
su oni koji prvi put pale kanter i oni sa pingom od 300+.
Nisam dos'o da placem, dos'o sam da uputim dobronamernu kritiku da to
sto radi admin nije ispravno, ali kako vidim pitas jednog,
odgovara ti drugi, sprda te treci.
Ali nastavite ovako slobodno, tako se i Balkan-Express ciji sam i ja bio deo raspao,
upravo zbog toga, das nekome malo i on se ponasa
kao da je uhvatio Boga za jaj'ca...

Ti vidim da si mator k'o i ja, cak i vise od mene, jos si i head admin
i umesto da kazes adminima da budu opusteniji,
nema potrebe da se ponasaju toliko bahato ti se ponasas isto kao i oni, kao i ova nasa vlast,
na svaku primedbu ide kontra bahato pitanje,
samo sto za razliku od njih vas mogu lagano da promenim,
pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ;)

Vlasnik Zajednice

Registrovan: Nov 27, 2010
Broj postova: 2838
Pohvalio: 416 x
Pohvaljen: 1580 x
Online: 12d 14h 20m 6s
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   10 May 2018, 17:28
Ja sam te banova na 5 minuta i sad vidim da sam pogresio.
Ban je morao da ide na 300 min kao sto inace radim da malo porazmislio o svom ponasanju i recniku.
To dali ces igrati ovde ili ne je iskljucivo tvoj izbor i tvoja volja,ali ako odlucis da igras ovde ponasanje ti nece biti kao na Balkan-Expressu jer se ovde to ne tolerise.
MNogi poput tebe su prognozirali raspad nasih servera jer im nije dozvoljeno da rade sta i kako hoce,pa eto mozes i sam videti da je Clarion najjaca i najozbiljnija zajednica u ovom delu sveta.
Posto si nov uputicu te na pocetnu stranu forum da procitas recenicu koja je napisana skroz gore.
Eto toliko,i bez ne potrebnog dopisivanja dalje....

Registrovani Član

Registrovan: May 12, 2018
Online: 29m 41s
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   12 May 2018, 22:05
Poštovani,

danas me je jedan od admina, nije hteo da kaže nick, kickovao (verovatno zato što sam ga pogodio awp-om). Nakon mojih pitanja ko je to uradio i zašto, isti me je banovao na 300 min i naveo razlog "način na koji igraš". Nigde u pravilniku ne vidim da je frag nad Adminom kažnjiv pa molim nekog iznad dotičnog admina ili dotičnog admina da mi kaže gde sam pogrešio. Ukoliko nema argumenata za svoj postupak zamolio bih vas onda da preispitate izbor Admina.
Inače, verovatno mogu i igrači i admini (sem dotičnog) da potvrde da sam veoma fer igrač i da vrlo kulturno prijavim svakog igrača na kog sumnjam, bez prozivki ili bilo čega nekulturnog.

Pozdrav.
Micko

Administrator

Država:
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   12 May 2018, 22:21
Pa dobro danas nisi bio bas kulturan.
[12.05 - 18:32] Micko(team): @ko od vas me je kikovao i zasto, molio bih ga da napise!!!!
[12.05 - 18:33] .(*amx_say): "Micko a to o5 sa awpo iz baze"
[12.05 - 18:33] Micko(team): @KO ME JE KIKOVAO I YASTO, AKO MOTE TAJ HRABRI SMRAD DA NAVEDE RAYLOG!!!

[12.05 - 18:34] Admin . je banovao Micko na 300 minuta. Razlog: Razlog je tvoj nacin igre a za ban ponasanje.

Kao sto vidis kikovan si zto sto si vise puta bio opomenut,bio si non stop na sponu sa awp.Admin je odgovorio zbog cega kick.A ban si dobio zbog ponasanja a ne razlog koji ti kazes.Ne mozes ovako da se obracas adminima na admin chat. :)

Image

Registrovani Član

Registrovan: May 12, 2018
Online: 29m 41s
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   12 May 2018, 23:42
Moje ponašanje je revolt na kick...
Ok, ban razumem, ali zašto kick pre toga koji je izazvao sve ovo. A u bazu sam se vratio, to može da se pogleda.
I da nisam, valjda postoji tajmer koji oduzima healt ako se predugo zadržiš u bazi, nije admin valjda tu da određuje ko će gde da bude u igri. Ili najlakše neka nam u igri napiše gde da budemo da nas pobije sve, ako mu je tako lakše...
Hvala na odgovoru u svakom slučaju, ali mislim da ponekad i oni moraju da priznaju grešku a ne da, ako im se nečija igra ne sviđa (čitaj upucaš ih) ide kick, ban... I nije me nikad opomenuo za bazu, jer nije ni bilo razloga ali ok, screenshot-uj prethodne opomene ako tvrdiš da ih je bilo. Mada i ne vidim zašto ne bih bio u bazi ali i to ok...
On je admin mi nismo....

Registrovani Član

Registrovan: Jul 17, 2013
Broj postova: 12
Pohvalio: 2 x
Online: 52m 14s
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   02 Jun 2018, 11:19
Da li moze da se javi admin koji me je ban na 60 min?? Koji je razlog za ban? Lose ponasanje?
Dal je moguce da me neko kikuje jer se bot zastekao na dugom i nije uspeo da me ubije i posle udjem na server pitam sto kik napise mi rate 0

Registrovani Član

Registrovan: Jul 17, 2013
Broj postova: 12
Pohvalio: 2 x
Online: 52m 14s
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   02 Jun 2018, 11:21
I razlog napise Ne pametujem samo kazem da ne s.

Clarion Veteran

Registrovan: Mar 12, 2012
Broj postova: 128
Država:
Pohvalio: 124 x
Pohvaljen: 61 x
Online: 3h 10m 52s
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   13 Jul 2018, 13:50
Zalba na rad admina IDOL.
Niti znam decka niti me zanima ko je i sta je,drugim recima boli me ona stvar.
Da ne tupim mnogo,lik se prepucava sa mnom i govori mi da ne smaram javno preko chata.Zato sto sam ja iz "Zajebancije" napisao na admin chat, alo admini ko me gag i te fore,jer sam se nadovezao na prethodni gag koji je dobio lik koji je nesto opsovao,jer je dobio slay koliko mi se cini jer je bio u bazi.
Necu da smaram vise,i sam sam bio deo ovog publica,upoznao mnogo ljude,neki od njih su i dalje tu i vode ovaj public.
A ti decko ( IDOLU ) obrati malo paznju na ponasanje to ti je moj savet,ja se ne ljutim ali je glupo da mi onako javno pises na javni chat i glumis jajce pred ostalim igracima.
Ja vas puno pozdravljam i zelim sve najbolje.Na server vise necu ulaziti jer u suprotnom mogu biti gagovan. :P

Registrovani Član

Registrovan: Jul 13, 2018
Online: 43m 59s
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   13 Jul 2018, 14:29
Necu da se zalim nista samo da se pohvalim na rad admini su dobri, zamolio bih da mi posaljete adresu admina koji me banovao ne znam jel bio vinjak ili neki drugi da porazgovaramo nego da se koristimo nasiljem :)

Administrator

Država:
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   13 Jul 2018, 14:48
WU TANG 1995! wrote:Necu da se zalim nista samo da se pohvalim na rad admini su dobri, zamolio bih da mi posaljete adresu admina koji me banovao ne znam jel bio vinjak ili neki drugi da porazgovaramo nego da se koristimo nasiljem :)

Vidi nemoj da mi glumiš mangupa na serveru isto to ti važi i za forum.Sada zbog ove tvoje (molbe) da dobiješ adminovu adresu ban će ti biti produžen na 1000 minuta od mene.Taman imaš vremena sam da je pronadješ. ;)

Image

Registrovani Član

Registrovan: Jul 13, 2018
Online: 43m 59s
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   13 Jul 2018, 15:01
A za to mangup to lagano buraz nisam ti ja sisa neka mala tu pa da mozete da radite sta vam volja to mozete ovoj djeci pa da vam se izvinjavaju posle toga :) samo da znas :)

Registrovani Član

Registrovan: Aug 3, 2018
Online: 42m 36s
Post Re: [PUBLIC] Zalbe na rad Admina   04 Aug 2018, 16:26
Ne bih ovde pisao da ne moram. Sta je bilo prosto ustekao sam se dole u tunel na clan mill pobio 2 kantera medju njima je bio i admin koji je krenuo da me slapuje zato sto se stekam, svako ima pravo da igra kako zeli ... Ne znam koji je admin bio je anoniman evo slika : https://prnt.sc/kemouz

Reply to topic
Go to page  |  Previous  |  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Jump to:  

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

Quick Reply