Loading...

This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.

StfU.No0bzz

Author Message
Registrovani Član

Registrovan: Sep 13, 2018
Broj postova: 3
Pohvalio: 0 x
Pohvaljen: 0 x
Online: 1h 46m 29s
Post StfU.No0bzz   13 Sep 2018, 18:22
Ne znam na osnovu cega sam banovan, jedna dobra partija i to je to. Demo i ss verovali ili ne nemam, kako ne znam ni ja, pretrazio sam ceo racunar. Ko me je banovao neka se javi, pa da resimo to, na serveru sam zbog PANDURA ZX, on me je zvao da igramo ovde i ostao sam.

BUILD 1602 SERVER (0 CRC)
Server # 229
Kicked : "Banovan si sa ovog servera... Banovan si, za unban poseti www.clarion-gaming.c

Administrator

Registrovan: Jan 25, 2018
Broj postova: 5158
Država:
Pohvalio: 533 x
Pohvaljen: 611 x
Online: 246d 8h 20m 48s
Medalje: 1
Post Re: StfU.No0bzz   13 Sep 2018, 18:34
Sa kog si ti servera banovan prijatelju?Popuni ti lepo formular za unban.Nisi postavio ni steam id,ni svoj nick koji ti je bio na serveru.Kako mislis da dobijes unban?

Image

Registrovani Član

Registrovan: Sep 13, 2018
Broj postova: 3
Pohvalio: 0 x
Pohvaljen: 0 x
Online: 1h 46m 29s
Post Re: StfU.No0bzz   14 Sep 2018, 11:18
Koliko vidim postavio sam post na PUBLIC sekciji, sto je logicno da je public zar a ne deathrun zar ne ? Kao drugo nik mi je StfU.No0bzz kao sto mi je i ime ovde. Kao trece druze vec sam napisao sto moze da se vidi da nemam ni ss a ni demo, ne znam ni ja kako, jedino ako vas server ne snima demo. Od 3-4 servera gde sam jos igrao imam demo samo vaseg nema. Cs igram veoma dugo, pauzirao sam i vratio se zbog pomenutog druga. Skoro svaki dan sam igrao na serveru i posle toliko dobijem ban bez razloga ali dobro, bio sam i ja admin na Srpskom Frontu i One and Only publicima tako da znam sta se radi i kako a ono je bilo nelogicno. Unban ne moram da dobijem, samo me zanima razlog bana.. pozz

Administrator

Registrovan: Jan 25, 2018
Broj postova: 5158
Država:
Pohvalio: 533 x
Pohvaljen: 611 x
Online: 246d 8h 20m 48s
Medalje: 1
Post Re: StfU.No0bzz   14 Sep 2018, 11:30
Kad postaviš pravilno zahtev za unban razmotriće se.Lock ovde.

Image

This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.
Jump to:  

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest