Loading...

Forum rules

OPŠTA PRAVILA FORUMA

Spisak i zaduženja moderatora

Pravila podforuma Sport:

• Dupli postovi su dozvoljeni nakon 12h od Vašeg poslednjeg komentarisanja.
  • Slike kačite u [img] kod.
Reply to topic

UFC [Ultimate Fighting Championship]

Author Message
Registrovani Član

Registrovan: Feb 18, 2015
Broj postova: 61
Država:
Pohvalio: 11 x
Pohvaljen: 5 x
Online: 3d 3h 6m 37s
Post UFC [Ultimate Fighting Championship]   25 Nov 2017, 01:46
Image

U ovoj temi možete naći sve informacije takmičanju UFC-a i pisati komentare i mišljnja o bitkama u ringu i najboljim borcima UFC-a

- Trajanje borbe
- Svaka runda traje 5 minuta. U borbama za titulu prvaka borbe traju 5 rundi, a u borbama koje nisu za prvaka, borba traje 3 runde. Između svake runde stanka traje 1 minutu.

-Težinske kategorije
-Trenutačno se koristi 8 težinskih kategorija u muškoj konkurenciji

-muha (do 57kg)
-bantam (do 61kg)
-perolaka (do 66kg)
-laka (do 70kg)
-velter (do 77kg)
-srednja (do 84kg)
-poluteška (do 93kg)
-teška (do 120kg)

-Postoje i dvije kategorije u ženskoj konkurenciji

-slamka (48 do 52kg)
-bantam (57 do 61kg)

-U ovoj temi možete naći sve informacije o UFC-u, pisati komentare i mišljnja o bitkama,borbama,Nokautima..
-Bobre mozete pratiti na UFC TV,Fight Network,Fight Chanel itd..

-I jos nesto napisite mi vaseg omiljenog borca iz UFC-a

Troll

Registrovan: Jul 3, 2010
Broj postova: 2337
Država:
Pohvalio: 607 x
Pohvaljen: 791 x
Online: 37d 18h 58m 45s
Post Re: UFC [Ultimate Fighting Championship]   21 Dec 2017, 22:53
konacno se neko setio i ove teme..
ko li mi je omiljeni borac :conor

Clarion Veteran

Registrovan: Dec 20, 2017
Broj postova: 2150
Država:
Pohvalio: 342 x
Pohvaljen: 161 x
Online: 37d 23h 22m 20s
Medalje: 1
Post Re: UFC [Ultimate Fighting Championship]   21 Jan 2018, 19:03
Stipe Miocic je obranio naslov UFC prvaka u teskoj kategoriji. Pobjedio je Francisa Ngannoua jednoglasnom sudackom odlukom nakon 5 rundi. Stipe je tako usao u povijest UFC kao jedini borac koji je 3 puta zaredom obranio naslov UFC prvaka.

Image

Clarion Veteran

Država:
Post Re: UFC [Ultimate Fighting Championship]   27 Jan 2018, 20:14
Bomba iz UFC-a: Miočić i Cormier bore se na UFC 226, a prije toga biti će Ultimate Fighter treneri!

Prava bomba iz UFC-a službeno je objavljena u uvodnoj emisiji pred službeno vaganje za UFC on FOX 27 event. Stipe Miočić i Daniel Cormier potvrđeni su za trenere u 27. sezoni Ultimate Fightera, nakon čega će se na UFC 226 eventu boriti za Stipinu teškašku titulu prvaka.

Riječ je o sezoni koja bi se već kroz nekoliko tjedana trebala krenuti snimati. U pitanju je sezona koja će sadržavati do sada neporažene borce, vjerojatno lake ili velter kategorije. Obojici će to biti prvo iskustvo kao The Ultimate Fighter trenera.

Odmah je postalo poznato i kada će se njih dvojica boriti, a to je UFC 226 event, koji će se održati 7. srpnja, u sklopu “International Fight Weeka”. UFC tada po pravilu napravi jedan od dva svoja najjača eventa u godini. Dan ranije će se održati finalni event Ultimate Fightera kojem će njih dvojica, kako smo već objavili, biti treneri.

Moguće da je upravo The Ultimate Fighter, koji automatski uz poziciju trenera donosi i dodatnu veliku svotu novca, ono što je slomilo Daniela Cormiera, koji je govorio kako mu se baš i ne sviđa ideja borbe protiv Miočića. To je ponovio više puta, kako prije borbe Miočića i Ngannoua, tako i nakon nje. Što se tiče Miočića, on je od početka govorio kako neće birati protivnika i da mu je svejedno.

Biti će zanimljivo gledati i odnos ova dva borca, koji su inače u jako dobrim odnosima, a nema sumnje kako će ih UFC pokušati nagovori da ipak stvore neki rivalitet, koji bi vjerojatno kulminirao tijekom emitiranja Ultimate Fightera. Vjerojatno ćemo vrlo brzo saznati nešto više o ovome, kao i što ne bi trebalo dugo proći do prvih izjava Miočića i Cormiera.

Image

Registrovani Član

Registrovan: Feb 18, 2015
Broj postova: 61
Država:
Pohvalio: 11 x
Pohvaljen: 5 x
Online: 3d 3h 6m 37s
Post Re: UFC [Ultimate Fighting Championship]   30 Jan 2018, 11:48
*Point_O wrote:Stipe Miocic je obranio naslov UFC prvaka u teskoj kategoriji. Pobjedio je Francisa Ngannoua jednoglasnom sudackom odlukom nakon 5 rundi. Stipe je tako usao u povijest UFC kao jedini borac koji je 3 puta zaredom obranio naslov UFC prvaka.

U zivotu je imo vise srece nego nugano sto je slonova oborio ja sam hrvat al je francis nugao zvijer ubica :D

Clarion Veteran

Država:
Post Re: UFC [Ultimate Fighting Championship]   01 Feb 2018, 00:34
Sjajna najava za UFC 221

Iako do njega ima još jedan vikend, UFC već masovno promovira UFC 221, svoj idući PPV event, kojeg ćemo 10. veljače pratiti iz australskog Pertha. Evo nove najave za glavnu borbu.

Luke Rockhold i Yoel Romero tražiti će priliku za doći do privremenog pojasa, koji će njegovom vlasniku osigurati priliku da se već za nekoliko mjeseci bori protiv Roberta Whittakera za pravi pojas. Biti će to sjajna borba, a nema sumnje kako će prvak sve promatrati iz prvih redova.

Ispred nas je nova kratka, ali vrlo efektna najava za tu borbu dva velemajstora mješovite borbe, dva člana UFC-ove divizije do 84 kilograma.

phpBB [video]

Image

Clarion Veteran

Država:
Post Re: UFC [Ultimate Fighting Championship]   04 Aug 2018, 09:51
Službeno je! Khabib Nurmagomedov braniti će titulu UFC prvaka lake kategorija na UFC 229 eventu, gdje će mu je pokušati oduzeti Conor McGregor!

UFC se malo poigrao s medijima i fanovima, koji su se nadali najavi ove borbe na press konferenciji koja je sinoc održana u Las Vegasu. Kada se Khabib i Conor nisu pojavili uslijedilo je pitanje, a Dana White je odgovorio kako se na borbi radi te kako se nada da će uskoro biti dogovorena. Tako je protekla cijela press konferencija da bi Dana White istu odjavio rekavši kako moraju pokazati samo još jedan video.

A onda se pojavila prva službena najava kojom je borba također postala službena, na oduševljenje prepune dvorane. Conor McGregor i Khabib Nurmagomedov u kavez će ući za nešto više od dva mjeseca, odnosno 6. oktoba i biti će to glavna borba UFC 229 eventa. Tako se Irac vraća nakon gotovo dvije godine u pokušaju da vrati pojas koji je zbog neaktivnosti izgubio.

Hoće li ovo biti najveća i najprodavanija borba u povijesti? Može se pretpostaviti, uostalom ovo je borba koju svi žele vidjeti i o kojoj će se iduća dva mjeseca raditi mnoge analize. Voljeli ga ili ne, Conor nam je svakako nedostajao.

Image

Troll

Država:
Post Re: UFC [Ultimate Fighting Championship]   22 Aug 2018, 12:21
:conor

inaace ko je ovaj NUGANO sto ovaj prica gore AXAXAXAXAXAXA NUGANO

DeathRun Help Head Admin

Registrovan: Dec 11, 2017
Broj postova: 2848
Država:
Pohvalio: 69 x
Pohvaljen: 617 x
Online: 86d 3h 9m 19s
Post Re: UFC [Ultimate Fighting Championship]   24 Aug 2018, 15:21
Mislio je na Makota Nagana, onog nindza ratnika koji je izdominirao Sasuke. Zbog njega sam mislio sam da Nugano. Isto sam tako zbog Batiste gledao Americko rvanje i mislio sam da sam Rej Misterio.

Troll

Država:
Post Re: UFC [Ultimate Fighting Championship]   26 Aug 2018, 19:42
ja sam bio rendi orton i son majkls radio sam onaj bam udarac u glavu

Global Moderator

Registrovan: May 2, 2012
Broj postova: 1098
Država:
Pohvalio: 81 x
Pohvaljen: 117 x
Online: 16d 7h 52m 10s
Post Re: UFC [Ultimate Fighting Championship]   26 Aug 2018, 19:45
ja sam bio bobi lesli hahahahhahahahaha

Attachment leads to jealously.
The shadow of greed, that is.

Registrovani Član

Registrovan: Jun 8, 2017
Broj postova: 30
Država:
Pohvalio: 8 x
Pohvaljen: 2 x
Online: 13h 20m 12s
Post Re: UFC [Ultimate Fighting Championship]   14 Sep 2018, 13:52
Darko Stošić, borac koji ima srce. Predobra osoba, dobar sportista, samouveren.

Reply to topic
Jump to:  

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Quick Reply